Чс 2014 з футболу: як проходила гра нигерия - аргентина

25 червня в місті Порту-Алегрі відбувся заключний матч збірної Аргентини в рамках групового етапу першості світу з футболу. Останнім суперником аргентинців в квартеті F стала національна збірна Нігерії.
ЧС 2014 з футболу: як проходила гра Нігерія - Аргентина

Гра між Нігерією та Аргентиною стала однією з найбільш видовищних на мундіалі. Команди одразу почали показувати свій атакуючий потенціал. Вже через три хвилини після стартового свистка Ліонель Мессі відкрив рахунок у матчі. Однак нігерійці вже на 4-ій хвилині відповіли гідно. Муса відквитав гол південноамериканців. Таким чином, до четвертого хвилині зустрічі рахунок був вже рівним - 1 - 1.

Після цього обидві команди намагалися гостро атакувати. У збірної Аргентини була перевага у володінні м`ячем, їх атаки оформлялися позиційно. Нігерійці гострими контратаками намагалися загрожувати суперникові. Проте до останніх хвилин першого тайму глядачі голів не побачили. А ось в конпенсірованное час Мессі оформив дубль, шикарно виконавши штрафний удар. Голкіпер африканців був безсилий - м`яч вдруге в матчі побував у воротах Нігерії. На перерву команди пішли за переваги Аргентини 2 - 1.

Після перерви команди знову обмінялися швидкими голами. Спочатку Муса оформив свій дубль в матчі. Нігерійці по центру розірвали оборону південноамериканців, діючу в цьому матчі не найкращим чином. Муса зрівнює рахунок на 47-й хвилині. На табло загарать цифри 2 - 2.

Проходить всього кілька хвилин, і аргентинці з кутового забивають третій м`яч. Маркос Рохо на 50-ій хвилині зустрічі знову виводить Аргентину вперед 3 - 2.

Ще близько двадцяти хвилин південноамериканці мали перевагу у володінні м`ячем, створювали небезпечні моменти. Але й нігерійці до 75 хвилини гостро контратакували. Був чудовий шанс у Муси оформити хеттрік, але форвард не реалізував момент.

Прикінцеві п`ятнадцять хвилин пройшли за переваги Нігерії. Африканські футболісти притискали південноамериканців до штрафної площі. Аргентинцям залишалося тільки контратакувати. Проте активні дії команд не привели до чергового забитому м`ячу - гра так і завершилася за мінімальної перевазі Аргентини 3 - 2.

Обидві збірні виходять до стадії плей-офф турніру. Аргентина одержувати три перемоги в трьох матчах і лідирує в групі F, Нігерія виходить з другого місця з чотирма набраними очками. Тепер команди чекають початку вирішальних матчів футбольного мундіалю в Бразилії.