Чс 2014 з футболу: підсумки десятого ігрового дня мундіалю

21 червня в Бразилії відбулися матчі другого туру в групах F і G чемпіонату світу. В рамках десятого ігрового дня турніру на поля бразильських міст виходили команди Аргентини, Ірану, Німеччини, Гани, Нігерії та Боснії і Герцеговини. Ігровий день не відрізнився результативністю, до якої вже звикли глядачі ЧС 2014. Було забито всього 6 м`ячів у трьох іграх.
ЧС 2014 з футболу: підсумки десятого ігрового дня мундіалю

Першими на поле в рамках десятого ігрового дня вийшли національні збірні Аргентини та Ірану. Багато фахівців пророкували просту перемогу іменитим південноамериканцям, але на ділі все вийшло трохи інакше. Збірна Аргентини провела дуже поганий матч. Незважаючи на те, що вже в першому таймі володіння м`ячем південноамериканців становило більше 70%, гравці Ірану абсолютно спокійно оборонялися, не дозволяючи аргентинцям створювати наднебезпеку моменти. Перший тайм завершився без голів. 90 хвилин зустрічі також не порадували глядачів забитими м`ячами. Усім здавалося, що гра закінчиться нічиєю, проте своє слово сказав капітан аргентинців. Ліонель Мессі в конпенсірованное час забив гол красивим обвідним ударом з-за меж штравной іранців. Аргентина вирвала перемогу на останніх хвилинах, і з шістьма очками очолює турнірну таблицю в групі F.

Другий матч ігрового дня вийшов дуже захоплюючим. Збірні Німеччини і Гани грали між собою. Незважаючи на те, що в першому таймі глядачі голів не побачили, сам матч виглядав вельми цікаво. Розв`язка наступила в другій половині зустрічі. На початку другого тайму забили німці. Через кілька хвилин африканці змогли відігратися, а потім і зовсім вийшли вперед. Німеччина програвала 1 - 2. При цьому не можна говорити про те, що рахунок був не по грі. Проте німцям вдалося відквитати другий м`яч. Вийшовши на заміну Клозе, забиває свій перший гол на нинішньому турнірі і 15 в матчах на світових мундіалях. Підсумковий рахунок зустрічі - бойова нічия 2 - 2, яка стала поки найрезультативнішою на турнірі.

У заключному матчі ігрового дня глядачі дізналися ще одну команду, яка втратила навіть теоретичні шанси на вихід у стадію плей-офф. У Куяби нігерійці переграли збірну Боснії і Герцеговини з мінімальним рахунком 1 - 0. Європейці цілком можуть пред`являти прітензіік суддівству, адже ще за рівного рахунку лінійний арбітр з Нової Зеландії відібрав чистий м`яч Джеко, зафіксувавши помилкове положення поза грою. Наприкінці тайму африканці забили, а європейці так і не змогли відігратися. Підсумкове поразка 0 - 1 позбавляє боснійців шансів на продовження боротьби за вихід у стадію плей-офф.