1/4 фіналу ЧС 2014 з футболу: аргентина - бельгія

5 липня в столиці Бразилії відбувся третій матч чвертьфінальної стадії футбольного мундіалю. На полі стадіону в Бразиліа вийшли національні збірні Аргентини та Бельгії.
1/4 фіналу ЧС 2014 з футболу: Аргентина - Бельгія

Гра почалася атаками аргентинців. Південноамериканські футболісти з перших хвилин продемонстрували пресинг і прагнення до швидкої грі. Результатом цього став швидкий гол. На 8-ій хвилині Ігуаїн подкароуліл відскік м`яча від бельгійця і першим дотиком пробив по воротах. М`яч влучив точно в дальній кут, а на табло загорілися цифри 1 - 0.

Після забитого м`яча аргентинці ще якийсь час намагалися грати первм номером, але нічого небезпечного біля воріт європейців не створили. Друга половина стартового тайму явила собою вже іншу Аргентину. Південноамериканці почали грати в невластивий їм футбол (занадто раціонально й невиразно). Рахунок влаштовував аргентинців, саме тому південноамериканці і віддали ініціативу. Однак це не допомогло Бельгії створити небезпеку біля воріт Ромеро. Можна згадати лише один удар в площину воріт аргентинців з середньої дистанції. Необхідно констатувати, що після віддачі ініціативи аргінтінцамі футбол став повільним, нудним і нецікавим для нейтрального вболівальника.

Перший тайм завершився з мінімальною перевагою Аргентини 1 - 0.

На початку другої половини зустрічі не було помітно бажання Бельгії демонструвати яскравий, атакуючий футбол. Можливо, європейцям просто не дозволяли це зробити. При цьому, самі аргентинці продовжували грати практично пішки, не створюючи гольові моменти біля воріт європейців. Все було дуже прагматично з боку обох збірних.

Одним з небезпечних моментів біля воріт південноамериканців варто назвати удар головою Феллайні після навісу з лівого флангу. Однак м`яч розминувся зі створом воріт. Тягучий футбол тривав приблизно до 80 хвилини. Тільки в кінці матчу європейці зробили подобу штурму воріт південноамериканців. Але замість того, щоб створювати гольову ситуації біля чужих воріт, європейці ледь не пропустили в свої. Уже в конпенсірованное час Мессі вийшов один на один з голкіпером Бельгії, але кострубато виконав момент і дав останній шанс команді Бельгіі.В останній атаці європейці могли отримати для себе користь, проте небезпечний простріл Лукаку був перерваний.

Підсумковий рахунок зустрічі 1 - 0 на користь Аргентини виводить південноамериканців в півфінал на переможця пари Нідерланди - Коста-Ріка. Команда Мессі знову показала бляклу гру на результат, правда, результат був досягнутий. В обох матчах плей-офф аргентинці насилу змогли забити два м`ячі, тому вболівальники латиноамериканців надеятся, що команда буде додавати ще, адже це необхідно для перемоги на футбольному мундіалі.