Чс 2014 з футболу: як пройшов матч мексика-камерун

13 червня в бразильському місті Наталь відбувся другий матч чемпіонату світу з футболу в Бразилії. Збірна Мексики зустрічалася з Камеруном. Матч пройшов під дощем, що доставило певні незручності футболістам.
ЧС 2014 з футболу: як пройшов матч Мексика-Камерун

Перший тайм зустрічі Мексика - Камерун на мундіалі в Бразилії можна сміливо назвати часом незарахованих голів. Головними подіями сорока п`яти хвилин першого тайму стали скасовані голи у ворота обох команд. Так, на 12 хвилині Дос Сантос забиває після флангового навісу, однак лінійний арбітр відміняє взяття воріт через спірного положення поза грою.

Проходить всього кілька хвилин і вже африканці після кутового відправляють м`яч у ворота Мексики. Гол був скасований через офсайд. Це рішення судді не викликало суперечок. Тридцята хвилина тайму ознаменувався другим скасованим м`ячем у ворота Камеруну. Після подачі кутового Дос Сантос (нападаючий збірної Мексики) дотягнувся головою до м`яча, але арбітр знову відмінив взяття воріт.

Другий тайм проходив в такому ж темпі, як і перший. Говорити про великих швидкостях не доводилося, оскільки полі зіграло свою роль. Всю гру лив дощ. Однак глядачі все ж дочекалися забитого м`яча. Це сталося після нечасто швидкої атаки мексиканців. Дос Сантос знову був на вістрі, але його удар парирував голкіпер Камеруну. Однак першим на добиванні встиг Пералта, який і добив м`яч у порожні ворота.

Таким чином, збірна Мексики здобула перемогу 1 - 0 і набрала перші три очки в групі А, порівнявшись по цьому показнику з бразильцями. Камерун з Хорватією замикають таблицю групи А після першого туру без набраних очок.