Чс 2014 з футболу: як проходив матч камерун - хорватія

У групі В на мундіалі в Бразилії 18 червня відбувся матч другого туру між збірними Камеруну і Хорватії. Місто Манаус прийняв гру суперників, які вже не мали права на помилку. Результатом матчу став розгром, який глядачі арени «Амазонія» могли споглядати навіч.
Pozor_Kameruna_

Збірні Хорватії та Камеруну поступилися в своїх перших матчах на чемпіонаті світу в Бразилії. Перші програли пентакампіонів, а другий мексиканцям. У другому турі командам обов`язково потрібно було перемагати для того, щоб продовжити боротьбу за вихід у стадію плей-офф.

Матч розпочався атаками Камеруну. Однак африканців не вистачило на довгий час. Вже на 10 хвилині вони отримали м`яч у свої ворота. Після блискучого пасу у штрафну Івіца Оліч переправив м`яч у сітку воріт африканців. Після цього у хорватів було ще кілька шанстов забити гол, але цього в першому таймі так і не відбулося.

Камерун атакував слабо, в передній лінії виходило мало. Гарячі африканські хлопці почали нервувати, результатом чого стало вилучення Сонга за удар Манджукич в простій ситуації в центрі поля.

Другий тайм проходив повністю за переваги хорватів. На 48 хвилині був організований другий м`яч. Іван Першіч перехопив неточний пас голкіпера Камеруну, промчав по флангу і, увійшовши до штрафного, спокійно вразив ворота. 2 - 0. Тепер здавалося, що у Камеруну зовсім немає шансів. Так і сталося.

Маріо Манджукич відзначився ще двічі (на 61 і 73 хвилинах), оформивши остаточний розгром 4 - 0. Спочатку нападник забив м`яч головою після подачі кутового, а потім зіграв на добиванні.

У збірної Камеруну було всього кілька моментів у другому таймі, але вони залишилися нереалізованими. Справа закінчилася ще й тим, що камерунці ледь не роздерли між собою на поле. Ассу-Екотто почав конфліктувати з Муканджо. Необхідно також відзначити, що камерунці у другому таймі отримали три червоні картки і догравали гру складом в сім чоловік.

Хорвати набирають перші три очки на турнірі. Тепер доля виходу з групи В вирішиться для європейців в матчі зі збірною Мексики.