Чс 2014 з футболу: як проходила гра хорватія - мексика

23 червня на мундіалі в Бразилії закінчився груповий етап в групах А і В. У першому квартеті чемпіонату одним з важливих і заключних матчів стала гра між збірними Мексики та Хорватії. В особистому протистоянні цих команд вирішувалася доля путівки в стадію плей-офф.
ЧС 2014 з футболу: як проходила гра Хорватія - Мексика

Перший тайм приходив з перевагою хорватів. Вони більше володіли м`ячем, прагнули швидко атаковать.Однако створити дійсно гострі моменти у європейців не виходило. Найчастіше хорвати тривожили оборону суперника дальніми ударами.

Представники Центральної Америки обрали контратакуючу тактику. Це невипадково, адже для виходу з групи мексиканцям вистачило б і нічиї. При таких раскаладах Мексику можна було віднести до фаворитів матчу. Саме ігркоі цієї збірної у першому таймі створили два небезпечних моменти біля воріт хорватів. Спочатку після дальнього удару голкіпера європейців врятувала стійка воріт, а потім Пералта отримав чудовий пас з глибини, вийшов на рандеву з Плетікосой, проте підсковзнувся і не зміг вразити ворота. Перший тайм завершився безгольовою нічиєю.

Друга половина зустрічі протікала дещо по іншому сценарію. У хорватів в атакуючих діях виходило ще менше, а мексиканці наче додали. Спочатку арбітр пошкодував Хорватію, коли не призначив пенальті за гру рукою у штрафному майданчику хорватів. Але потім справедливість восторжествувала. На 72 хвилині після подачі кутового Рафаель Маркес головою вражає ворота. Радість мексиканців була настільки сильною, що їхній головний тренер разом з футболістами повалився в обіймах на полі.

Після цього хорвати розвалилися остаточно. Вони пропустили ще двічі. Андрес Гуардадо на 75 хвилині і Хав`єр Ернандес на 82 хвилині оформили розгромний рахунок. Тепер уже ніхто не сумнівався, що мексиканці виходять з групи. Хорватам вдалося наприкінці матчу відіграти один м`яч, але це було слабка втіха. Іван Перішич на 87 хвилині оформив єдиний гол у ворота мексиканців.

Підсумковий рахунок гри 3 - 1 на користь Мексики дозволяє переможцям набрати 7 очок в групі А. При цьому, вони порівнюються з Бразилією, але поступаються господарям чемпіонату виключно за різницею забитих і пропущених м`ячів. Бразилія займає перше місце, а Мексика - друге. Тепер команда Мексики в 1/8 фіналу зустрінеться зі збірною Нідерландів.