Чс 2014 з футболу: як проходила гра італія - уругвай

24 червня в бразильському місті Натале відбувся найважливіший матч у групі D. За вихід у стадію плей-офф боролися національні команди Італії та Уругваю. Італійців влаштовувала нічия, а південноамериканцям необхідна була лише перемога.
ЧС 2014 з футболу: як проходила гра Італія - Уругвай

Можливо, гра Італія - Уругвай спровокує скандал на чемпіонаті світу, присвячений суддівства. Яскравого іскрометного футболу вболівальники не побачили. Гра була дуже напруженою і непередбачуваною. Лідери команд не проявили своїх кращих якостей, зате головною дійовою особою зустрічі стала людина, яка не має відношення ні до Італії, ні до Уругваю. Головний арбітр з Мексики Родрігес Марко сказав своє вагоме слово на 59-ій хвилині матчу, ставши головною дійовою особою гри ...

Початок першого тайму проходило за переваги європейської збірної. Італійці більше контролювали м`яч, намагалися навісними передачами в штрафний загрожувати воротам супротивника. Однак небезпечних моментів не було. Жахливу гру показав Балотеллі - єдине, що темношкірий форвард зміг зробити на полі, так це отримати жовту картку. У другій половині тайму уругвайці додали, однак і вони не могли створити суперголевой момент. З першого тайму можна згадати тільки одну небезпечну атаку уругвайців, під час якої голкіпер Італії двічі вступив у гру, а в італійців запам`ятався лише удар Пірло зі штрафного.

Друга половина зустрічі почалася при рівній грі, а потім сталося головна подія в матчі, яке дієвим чином вплинуло на результат зустрічі. Головний арбітр Родрігес Марко виходить на перший план, показуючи досить спірну червону картку Клаудіо Маркізіо на 59-ій хвилині. Питання по цьому епізоду ще будуть. У багатьох склалося враження, що суддя просто переплутав картки.

Після цього уругвайці, маючи чисельну перевагу, почали атакувати великими силами. Вони насідали на ворота італійців, однак останні трималися. Варто визнати, що небезпечний момет біля воріт збірної Італії був тільки один. Гравець уругвайців небезпечно пробивав по воротах європейської команди з меж штрафного, але не влучив у створ воріт.

На 79-ій хвилині знову головний арбітр зустрічі зіграв відверто за Уругвай. Луїс Суарес в штрафній італійців кусає в плече Келіну, проте ніякої картки арбітр не показав. Незалежно від національних уподобань будь-яка людина, що розбирається у футболі знає - це чиста червона картка. Арбітр знову помилився на користь Уругваю.

Вже через пару хвилин після кутового Дієго Годін головою забиває, можливо, головний м`яч у своєму житті. Уругвай виходить вперед на 81-й хвилині зустрічі, а вся футбольна Італія занурюється в траур.

Після забитого м`яча італійці намагалися атакувати в меньшестве, проте вже нічого вдіяти не змогли. 1 - 0 перемагає Уругвай і виходить з другого місця з групи D в стадію плей-офф. Італійці ж складають компанію Іспанії, Англії і ще декільком командам, які залишають чемпіонат.