Як збірна росії зіграла з Алжиром на мундіалі в бразилії

Для численних шанувальників російського футболу вирішальним матчем на чемпіонаті світу в Бразилії була гра між командою Росії та Алжиром. Зустріч відбулася в місті Куритибі 26 червня. Національної збірної Капелло необхідна була перемога для продовження боротьби в стадії плей-офф.
Porajenie_Rossii_

Гра між Росією і Алжиром почалася з радісних звісток для російських уболівальників. Вже на другій хвилині після чудової подачі Комбарова з лівого флангу Кокорін головою послав м`яч у дев`ятку воріт африканців. Гол вийшов дуже красивим.

Після голу росіяни намагалися більше контролювати м`яч, однак це не призводило до небезпечних моментів. Друга половина першого тайму вже проходила з невеликою перевагою африканців. Гравці Алжиру, головним чином, намагалися нагнітати небезпеку біля воріт росіян після стандартних положень. Стало кидатися в очі те, що росіяни програвали раз за разом верхові м`ячі. Африканці двічі небезпечно пробивали головою по воротах суперника. У перший раз м`яч дістав Акінфєєв, у другій спробі африканський гравець не влучив у створ воріт. Все це було небезпечними дзвіночками для росіян.

Атакуюча гра команди Росії в першому таймі не складалася. Крім голи згадати абсолютно нічого. Ближче до завершення першої половини зустрічі обидві команди багато метушилися, видно було, що в деяких моментах гравцям не вистачає майстерності. Саме тому небезпечних атак глядачі побачили дуже мало.

Перша половина зустрічі завершилася за мінімальної переваги росіян 1 - 0, що не могло не радувати вболівальників при трохи нудній грі.

Другий тайм почався з атак росіян. Чудовий шанс був у Самєдова, однак півзахисник збірної Росії не зміг переграти голкіпера. На той момент дуже не хотілося російським уболівальникам вірити в те, що ця атака буде останньою небезпечною загрозою воротам алжирців.

Африканські гравці і в другій половині зустрічі намагалися верховими подачами у штрафний створювати небезпеку біля воріт россіян.В підсумку це дало результат. Після чергового стандарту у штрафну площу росіян пішла подача. Акінфєєв не дотягнувся до м`яча на виході, а Іслам Слімані став злим генієм для Росії. Африканці зрівняли рахунок. Нічия 1 - 1 була вже на користь африканців, а росіян цей результат міг відправити додому. Гол був зафіксований на 60-ій хвилині матчу.

У росіян залишалося ще половина години для того, щоб забити переможний гол, який міг би вивести команду Росії в стадію плей-офф турніру. Однак жодної вкрай небезпечної атаки росіяни так і не створили. Можна згадати лише удар Кержакова, однак м`яч парирував без праці голкіпер африканців.

Алжир останні 30 хвилин матчу оборонявся всією командою, вибудовуючи кілька ліній оборони. Російські гравці раз за разом не могли ніяк продертися навіть до штрафної площі алжирців. Ударів по воротах було вкрай мало. Все це зумовило остаточний результат зустрічі.

Фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував рахунок 1 - 1. Цей результат став черговим провалом для російської збірної на великих турнірах, адже тепер національна команда Росії відправляється додому.

На жаль, в черговий раз доводиться констатувати неспроможність російських футболістів показати хороший рівень гри на великих європейських і світових турнірах. Багато футбольні фахівці в один голос будуть заявляти про те, що Росія знову не виправдала надій, хоча нейтральні вболівальники можуть заперечити, адже гра росіян була саме на їх рівні. Команда Капелло вже домоглася успіху після виходу на сам чемпіонат. На даний момент часу для росіян це верх можливостей.