Чс 2014 з футболу: підсумки шостого ігрового дня

17 червня на футбольних полях Бразилії відбулися чергові три матчі мундіалю. Останніми в боротьбу вступили команди Росії та Південної Кореї. Програма дня включала в себе й інші зустрічі: Бельгія - Алжир і Бразилія - Мексика.
Shestoy_deny_

Перший матч шостого ігрового дня на чемпіонаті світу з футболу в Бразилії пройшов на стадіоні «Mineirao стадіон», що знаходиться в місті Белу-Орізонті. На поле вийшли суперники збірної Росії - Бельгія та Алжир. Гра вийшла цікавою і захоплюючою, в матчі мало місце інтрига. Після першого тайму мінімальна перевага в рахунку був у африканців. Вони вигравали 1 - 0. Однак після перерви бельгійські зірки показали свій клас. Збірна Бельгії не тільки зрівняла рахунок, а й здобула вольову перемогу 2 - 1.

Бразильці і мексиканці на стадіоні «Кастелана» у Форталезі відкрили своїм матчем програму ігор другого туру на мундіалі. Справжнім героєм зустрічі став голкіпер збірної Мексики Гільєрмо Очоа, який примудрився зберегти ворота своєї команди в недоторканності. Очоа здійснив кілька приголомшливих сейвів, завдяки яким команди розійшлися миром. Підсумковий рахунок 0 - 0 не є свідченням нудною гри. Бажання показати класний футбол у обох команд проглядалося цілком ясно.

Для російських уболівальників головною подією старту чемпіонату був дебют національної команди Росії на мундіалі. Суперниками стали непоступливі корейці. У порівнянні з іншими іграми дня гра виявилася нудною і явно відрізнялася від інших ігор дня по класу в гіршу сторону. Крім цього, на чемпіонаті була допущена перша фатальна помилка голкіпера. На жаль, ним став Ігор Акінфєєв, який випустив м`яч з рук після дальнього удару. Однак росияне змогли зібратися і зрівняли рахунок. Відзначився Олександр Кержаков, який вийшов на заміну. Підсумкові цифри на табло 1 - 1, що не може задовольнити ні Россіію, ні Південну Корею.