Чс 2014 з футболу: підсумки одинадцятого ігрового дня

Одинадцятий ігровий день мундіалю приніс футбольним уболівальникам багато різних емоцій. 22 червня в бразильських містах Ріо-де-Жанейро, Порту-Алегрі і Манаусе відбулися чергові три матчі чемпіонату. Уболівальники могли спостерігати за іграми Росії, Бельгії, Алжиру, Південної Кореї, Португалії та США.
ЧС 2014 з футболу: підсумки одинадцятого ігрового дня

Головним щогли дня для російських уболівальників була зустріч збірних Росії та Бельгії. У Ріо-де-Жанейро російські футболісти намагалися протистояти команді Бельгії. Підсумковий рахунок говорить сам за себе. Росіяни програли. Програли начебто мінімально - 0 - 1, однак гра підопічних Капелло залишає бажати, м`яко кажучи, кращого. Збірна Росії явила собою команду не здатну конкурувати не тільки з провідними збірними Європи та світу, а й тими, кому не присуджують звання головних фаворитів першості. У бельгійців підібрався хороший, добротний склад на турнір, який здатний з легкістю вирішувати завдання виходу з групи. Збірна Росії не могла стати цьому на заваді. Незважаючи на невеликий рахунок, Бельгія виглядала куди більш майстерний і заслужила трудову перемогу. Правда, гол був забитий в самому кінці зустрічі. Росіянам не вистачило вистояти під натиском атак бельгійців зовсім небагато. На 88 хвилині Дивока Ориджа все ж засмутив російських шанувальників футболу. Збірна Бельгії гарантувала собі вихід з групи, але і в росіян залишаються теоритические шанси на продовження боротьби в турнірі. Команді Капелло потрібно вигравати у Алжиру і сподіватися на те, що корейці обіграють крупно бельгійців.

У другому матчі ігрового дня зустрічалися суперники росіян по групі Н збірні Південної Кореї та Алжиру. У грі було забито 6 м`ячів. Причому, перші три влетіли вже в першому таймі у ворота корейців. У другій половині зустрічі ігрогі Південної Кореї відіграли гол, але швидко пропустили четвертий м`яч. Однак у азіатів знайшлися сили забити ще, але цього не вистачило навіть для нічиєї. Підсумковий рахунок зустрічі - 4 - 2 на користь Алжиру. Вся боротьба в групі Н ще попереду.

У заключній зустрічі ігрового дня глядачі могли спостерігати за протистоянням США та Португалії. Гра вийшла дуже захоплюючою. Після першого тайму португальці вели 1 - 0. У другому відрізку зустрічі американці забили двічі. Гра йшла до логічного завершення - перемозі збірної США. Однак на 95 хвилині європейці змогли відігратися. Підсумковий рахунок матчу - 2 - 2. Це друга результативна бойова нічия турніру. У команди Португалії ще залишаються шанси на вихід в плей-офф. Команді Роналду потрібно обігравати Гану і сподіватися на поразку американців від німців в останньому турі. При цьому португальцям потрібно забивати максимально багато.