Яка команда виграла Кубок Стенлі в 2014 році

Перемога в розіграші кубка Стенлі є найбільш престижним досягненням хокейних команд в рамках турніру НХЛ. Протягом року команди змагаються за краще становище в турнірній таблиці, кращі клуби виходять у плей-офф, де і визначається переможець найпрестижнішої хокейної ліги світу.
Яка команда виграла кубок Стенлі в 2014 році

У 2014 році володарем престижного призу стала команда «Лос-Анджелес Кінгз». Варто відзначити, що даний трофей опинився в розпорядженні лос-анджелеських монархів тільки вдруге в історії клубу. Однак необхідно зауважити, що в перший раз кубок Стенлі «королі» виграли всього лише кілька років тому - в 2012 році.

Для отримання Кубка Стенлі хокеїстам треба було відносно мала кількість часу в підсумковій частині турніру. Нагадаємо, на кожному етапі плей-офф команді потрібно чотири рази здолати суперника, тобто найтриваліша серія становить сім поєдинків, але «Лос-Анджелес Кінгз» взяли гору над «Нью-Йорк Рейнджерс» у фіналі турніру всього за п`ять поєдинків, тільки одного разу поступившись суперникам. Підсумковий рахунок фінальної серії кубка Стенлі 4 - 1 на користь «королів».

У підсумковому п`ятому поєдинку, «королі» приймали «рейнджерів» на своєму льоду. Тим не менш, перевага домашньої арени не суттєво позначалося. Гра була дуже наполегливою, а розв`язка наступила в другому овертаймі.

Результат визначив Алек Мартінес, який тільки в другому овертаймі зумів засмутити воротаря «рейнджерів». Рахунок у поєдинку відкрили «королі», у другому періоді «рейнджери» повели, закинувши пару шайб, а в третьому гравці Лос-Анджелеса зуміли перевести поєдинок в овертайм. Шайби закинули Джастін Вільямс, Маріан Габорик і Алек Мартінес у «Кінгз». Кріс Крайдер і Брайан Бойл відзначилися у «Рейнджерс».

У складі команди-переможця є російський хокеїст. Захисник В`ячеслав Войнов вдруге в кар`єрі виграв кубок Стенлі.