Який футбольний клуб найтитулованіший в італії

Італійська серія А вважається одним з топових національних футбольних чемпіонатів. Цей турнір подарував світові кілька великих клубів, чия історія налічує вже більше ста років. Футбол в Італії є майже релігією.
Який футбольний клуб найтитулованіший в Італії

Найтитулованішим футбольним клубом Італії вважається туринський «Ювентус», який був заснований в 1897 році. Ця команда є третьою за віком у всій Італії і однією з найпопулярніших не тільки у власній країні і в Європі, але і в світі. Історично саме «Ювентус» став першим клубом Італії, який провів міжнародний матч в рамках турніру «Перший чемпіонат світу» в 1909 році. Титул тоді виграти не вдалося. Але доля все ж обіцяла стати «Юве» великим італійським клубом.

Титули цієї команди вражають. Вболівальники «Старої синьйори» налічують 32 чемпіонства Італії. Офіційно визнані тільки 30. Два трофея були відібрані через скандали з покупними матчами. Клуб вигравав кубок Італії 9 разів і Суперкубок - 6. Це є рекордом.

Кілька титулів «Ювентус» завоював і на міжнародній арені. Так, команда двічі вигравала Кубок європейських чемпіонів і Суперкубок УЄФА, одного разу ставала тріумфатором Кубка кубків і тричі виходила переможцем у Кубку УЄФА.

У сезоні 2013 - 2014 років туринці знову стали чемпіонами Італії, показавши прекрасну гру. При цьому було встановлено рекорд серії А за кількістю набраних очок однією командою. Їх у «Юве» після 38 ігор було 102.