1/4 фіналу ЧС 2014 з футболу: бразилія - колумбия

4 липня по бразильському часу господарі футбольного мундіалю вийшли на поле у Форталезі для того, щоб битися за право виступу у півфіналі чемпіонату світу. Суперниками бразильців була національна команда Колумбії.
1/4 фіналу ЧС 2014 з футболу: Бразилія - Колумбія

Гра почалася на дуже високих швидкостях. Боротьба на кожній ділянці поля стала наслідком численних порушень правил, однак це не впливало на загальний темп гри. Бразильці з перших хвилин серйозно обложили ворота суперника. Колумбія відбивалася, а бразильців гнали вперед численні вболівальники. Вже на сьомій хвилині глядачі побачили перший гол у матчі. Після подачі кутового капітан пентакампіонів Сільва виявився першим на м`ячі. Бразилець стегном послав м`яч у сітку воріт Колумбії.

Після пропущеного гола колумбійці провели гостру атаку, проте удару Куадрадо не вистачило точності.

Половина першого тайму була за господарями чемпіонату. Кілька моментів мав Халк. Гравець бразильців з вигідних ситуацій бив по воротах Віспини, Однак голкіпер Колумбії весь час прегрождал м`ячу шлях у ворота. Друга половина першого тайму була більш рівною по грі. Небезпечних моментів було не так багато - це стало наслідком того, що команди прагнули грати занадто швидко. Тому трохи не вистачало в завершальній стадії для створення гольовий можливості.

Друга половина зустрічі проходила на таких же швидкостях. Колумбійці стали більше володіти м`ячем, намагалися швидко доставляти м`яч в передню лінію, але це не приносило результату - оборона Бразилії виглядала дуже дисципліновано при обороні власних воріт.

На 69-й хвилині Давид Луїс навів всю Бразилію в радість. Після удару зі штафного, приблизно з 30-ти метрів, захисник бразильців забиває красивий гол у ворота Колумбії. Два стандарту принесли бразильцям перевага вже в два м`ячі - 2 - 0.

Колумбійців це не збентежило. Вони продовжували шукати щастя біля чужих воріт. Результатом цього стало призначення пенальті у ворота Бразилії на 80-ій хвилині. Хаамес Родрігес з точки відквитав один м`яч. Це був уше шостий гол колумбійця на турнірі.

Рахунок 2 - 1 змусив бразильців нервувати. П`ятикратні чемпіони світу пішли в глуху оборону, а колумбійці намагалися дотиснути суперника. Проте часу залишалося дуже мало. Бразилія вистояла під натиском Колумбії і пройшла до півфіналу. Варто зауважити, що дуже рідко на настільки вирішальних стадіях бразильців так притискали до своїх воріт. Здається, що будь більше часу у Колумбії, рахунок став би рівним. Але футбол не терпить умовного способу.

Бразилія зіграє в півфіналі з Німеччиною 9 липня, а гравці національної збірної Колумбії можуть героями повертатися додому. Варто визнати. що колумбійці були однією з найцікавіших команд на мундіалі. Футбольний жереб звів їх з господарями чемпіонату, що і визначило виліт в стадії чвертьфіналу.